Yhteystiedot / HOIVAHÄME OY

Janakkalan toimipiste

Kauppakuja 2, 14200 Turenki


Riihimäen toimipiste

Hämeenkatu 10 B 123, 11100 Riihimäki

Puhelin:

045 229 9933

Sähköposti:

info@hoivahame.fi


Hoitajien päivystyspuhelin:

Kiireelliset, saman päivän aikana toimitettavat asiat ma-su 7-21

010 336 1086


Eija Larm

Palveluneuvonta

Alihankinnat, sijaisvälitys

Sosiaalipalvelun lupa-asiat

010 336 1080 

eija.larm@hoivahame.fi

Mervi Taljavirta

Uudet asiakkaat

010 336 1081

mervi.taljavirta@hoivahame.fi

Seija Jokinen

Vastaava sairaanhoitaja

Soittoaika arkisin klo 7.00-8.00 ja 14.00-15.00

010 336 1082

seija.jokinen@hoivahame.fi

Satu Pietiläinen

Siivous- ja asiointiapu

010 336 1084, soittoaika ark 16-16.30

satu.pietilainen@hoivahame.fi

Taina Wanhatalo

Lähihoitaja

010 336 1087

taina.wanhatalo@hoivahame.fi


Liisa Ihamäki

Lähihoitaja

010 336 1085, soittoaika ark. 12-13

liisa.ihamaki@hoivahame.fi

Rita Salmi

Lähihoitaja

010 336 1083, soittoaika ark 12-13

rita.salmi@hoivahame.fi

Hoivahämeen potilasasiamies

Matilda Latvaniemi

potilasasiamies@hoivahame.fi

Heidi Sulander

Terveyspalveluista vastaava 

Terveydenhuollon lupa-asiat

040 455 3000

heidi.sulander@hoivahame.fi

Laskutusosoitteet

VERKKOLASKUT

Pyydämme toimittamaan laskut ensisijaisesti verkkolaskuina, alla olevilla tiedoilla:

Verkkolaskuosoite EDI/OVT tunnus: 003728380519

Operaattoritunnus: 003721291126

Verkkolaskuoperaattori: Maventa

Mikäli lähetätte verkkolaskunne käyttäen pankkia verkkolaskuoperaattorina, käyttäkää yllä olevan operaattoritunnuksen sijaan operaattoritunnusta: DABAFIHH


LASKUJEN VASTAANOTTO SÄHKÖPOSTITSE

Voitte lähettää laskuja myös sähköpostilla osoitteeseen

reskontra@euroaccount.fi


PAPERISET LASKUT

Pyydämme ensisijaisesti lähettämään laskut verkko- tai sähköpostilaskuina.

Vastaanotamme paperisia laskuja osoitteella:

HoivaHäme Oy ℅ Euroaccount Finland Oy

Hämeenlinnantie 16

FIN-15800 Lahti